Преміум Бісквітні торти

Це зовсім нова лінійка цікавих тортів з незвичайними смаками. Дуже ніжні бісквіти та крема на 90% складаються з крем-сиру або на бельгійскому шоколаді. Затягуються кремом в будь-який колір. В вартість входить стандартний, відповідний  декор. Вага від 2-х кг, ціна 700 грн / кг. Додатковий декор прораховується індивідуально.

Шоколадний
з вишневим фламбе

Соковиті шоколадні бісквіти, прошарок вишневого фламбе підпаленого на трав’яній настоянці (Егермейстер), шоколадний крем з крем-сиром та легкою шоколадною гірчикою.

Ціна 700 грн/кг

Фісташковий
з малиною

Фісташкові бісквіти, з прошарком малинового крему на білому шоколаді та крем пломбір на крем-сирі

Ціна 700 грн/кг

Розмарин / Лимон

Соковиті розмаринові бісквіти просочені лимонним курдом, хрустке праліне на волоському горіху та цедрі лимона, крем пломбір на крем-сирі.

Ціна 700 грн/кг

Копчений шоколад

Окурений розмарином шоколадний бісквіт просочений карамеллю на трав’яній настоянці «Егермейстер», прошарок праліне з чорного кунжуту, крем на збитому шоколадному ганаші.

Ціна 700 грн/кг

Полуниця / Молочний шоколад

Бісквіти-брауні на молочному шоколаді з полуницею просочені полуничним курдом та крем збитий ганаш на молочному шоколаді.

Ціна 700 грн/кг

Чорничний

Соковиті бісквіти з чорницею, прошарок чорничного мусу на білому шоколаді, крем пломбір на крем-сирі.

Ціна 700 грн/кг

Шоколад / Маракуйя

Шоколадні бісквіти, прошарок з кисленького пюре маракуйї та шматочків яблук, шоколадний крем на крем сирі з легкою шоколадною гірчинкою.

Ціна 700 грн/кг

Догори